بنام خدای مهربان 

با سلام خدمت کاربران گرامی نوین دیتا ، در جهت ارائه نظم و کیفیت برتر نسبت به تنظیم قوانین و شرایط سرویس دهی شده اییم ، لذا با توجه به عواقبی که نسب به اینده قرار است اتفاق بیفتد رفع مسئولیت نماییم ، کاربران نوین دیتا نیز با ثبت نام در سایت تمامی قوانین را قبول داشته و الزاما باید آنهارا رعایت کنند 


قوانین سرویس دهی :

رعایت تمامی قوانین ذکر شده  برای کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، نوین دیتا مجاز است ، با کاربر خاطی برخورد بعمل آورد

توجه داشته باشید که گروه میزبان نوین دیتا  می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد ،

توجه داشته باشید آدرس رسمی وب سایت گروه میزبان نوین دیتا  NovinData.Net  میباشد .( در صورت اضافه شده ادرس های جدید ، به این بند اضافه خواهد شد )

 

*  مهم 1  : در مواقع ثبت دامنه ، اگر دامنه بنام شخص ، کشور ، شهر و توابع آن باشد ، با دستور مقام مربوطه دامنه از فرد گرفته میشود 

* مهم 2 :   گروه میزبان نوین دیتا هیچ گونه تضمینی برای تهیه نسخه پشتیبان به کاربر نمیدهد. و کاربر باید شخصا نسبت به تهیه نسخه پشتیبان اقدام کند .

* مهم 3 :  در حال حاظر نسخه پشتیبان به صورت هفتگی گرفته میشود ( در صورت درخواست به تهیه نسخه پشتیبان به صورت روزانه با پشتیبانی در تماس باشید )

* مهم 4 :  مدت زمان پاسخگویی به تیکت های پشتیبانی به صورت عادی بین 5 دقیقه الی 12 ساعت میباشد ، و درصورتی که نیاز به برسی این زمان متغییر میباشد .

 


قوانین عمومی سیستم نوین دیتا :


* درصورتی که سایت مربوطه فشار زیادی به سیستم و سرور وارد کند بصورت اتوماتیک از دسترس خارج میشود واگر وب سرور دچار اختلال در سرویس دهی شود خسارت وارده طبق قانون از فرد خاطی گرفته میشود 
* کلیه سرویس های میزبانی  و ثبت دامنه پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل مشتری داده می شود  ( در بعضی از موارد ممکن است از 5 دقیقه  الی 48 ساعت فعال سازی سرویس به طول بیانجامد .

* مشتری در هر زمانی قادر میباشد که سرویس خود را ارتقاع یا کاهش یابد ، به نسبت میزان باقیمانده از اعتبار سرویس فقط هزینه مابه‌التفاوت سرویس دریافت می شود .

* دیر کرد : صورتحساب از ۱۴ روز قبل از موعد پرداخت برای مشتری صادر می شود ، مشتری مهلت دارد تا زمان موعد آنرا پرداخت نماید  .

* هر گاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان یا اختلال در فعالیت گروه را فراهم نماید موظف است ، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

 


شرایط بازگشت وجه به صورت زیر میباشد :


* سرویس های میزبانی وب تا 1 هفته دارای ضمانت عودت وجه به میزان 100 درصد مبلغ فاکتور  ، در صورت وجود مشکل از سمت ما را خواهند داشت .
*  وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد ( غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد ) .
* هزینه دامنه های ثبت و تایید شده تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت نخواهد بود .
 

 

رفع مسئولیت :

*  هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران شرکت نوین دیتا از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت  و همچنین دسترسی کاربر به سایت مقدور خواهد بود .
* تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده ، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین گروه میزبان نوین دیتا  مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.
* نوین دیتا بصورت منظم از وبسایت ها بک اپ گیری می نماید اما توجه داشته باشید این وظیفه خود مشتری میباشد و در صورت نبود بک اپ هیچ مسئولیتی را نوین دیتا ندارد 

 

محتویات سایت ها :

* محتوایات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد . در صورت مشاهده سایت های غیر اخلاقی بدون اطلاع قبلی مسدود و پاک خواهند شد
* درصورت صلاح دید مراجع قضایی و ساماندهی ، سایت از دسترس خارج میشود و اکانت مورد نظر حذف میشود و همچنین  دسترسی کابر خاطی به سایت قطع میشود 
* در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین زیربط ، هیچ مسئولیتی به عهده گروه ما نمی باشد .
* از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا گروه  نوین دیتا  هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد . 

 

امنیت اطلاعات :

*  مشتری موظف است رمز هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید هاست به عهده مشتری می باشد وگروه نوین دیتا  هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد و درصورت درخواست از طریق تیکت می توانید درخواست عوض کردن پسورد و گرفتن پسورد جدید نمایید .
*  از دادن اطلاعات خود به کسانی که آشنایی کامل ندارید خودداری کنید.
*  از اپلود فایل های ناشناخته خودداری کنید.
*  سرور هاستینگ بصورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه سازی شده است. ( اگر سایت شما هک شد مطمئن باشید از سمت سرور نیست و سیستم مدیریت محتوای سایت شما دارای مشکلات امنیتی است.)
* سرویس های ما دارای انتي ويروس ، فايروال و آنتي ديداس میباشد و نفوذ به آن سخت میباشد 
* استفاده ازهر گونه تروجان ، شل و اسکریپت به زبان های مختلف برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها و سایت های متعلق به گروه میزبان نوین دیتا  مجاز نمی باشد و در صورت آپلود این گونه برنامه ها حتی فقط برای تست ، بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد .

* در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد و با کاربر خاطی برخوردخواهد شد .
* گروه نوین دیتا تضمین می نماید در نگهداری اطلاعات فردی، تماسی و پستی و اطلاعات کلی سرویس های کاربر کوشا باشد و آنها را به اشخاص و یا مجامع سازمان های غیر قانونی و غیر رسمی ارائه ننماید

توافقنامه استفاده از خدمات ثبت دامنه

1. از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

2. مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.

3. برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

 

 

 

اقداماتی که نوین دیتا در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

 
 تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. نوین دیتا تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد.  نوین دیتا  حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که  نوین دیتا  از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها  نوین دیتا  بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین  نوین دیتا  در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد.  نوین دیتا  هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به  نوین دیتا  خواهد بود.

 


با تشکر / خسروجردیThursday, September 22, 2016« برگشت